Szafa wnękowa do przedpokoju z lustrem i lamelami

Nasza stała klientka ze Skórzewa poprosiła nas o wykonanie w szafy wnękowej do przedpokoju z lustrem i lamelami. Drzwi przesuwne szafy posiadają dwa skrzydła. Jedno wyposażone jest w lustro z ozdobnymi listwami. Ponadto drugie skrzydło drzwi ozdobiliśmy w ręcznie przycinane lamele, docięte pod wymiar drzwi przesuwnych. Ramę drzwi wykonaliśmy z czarnego aluminium.

W rezultacie to dopiero początek zmian aranżacji przedpokoju jakie wprowadzamy u klientki, tak bardzo jest z tych zmian zadowolona 🙂

Szafa do przedpokoju z lustrem w czarnej ramie

Jeśli szukasz eleganckiego i trwałego rozwiązania stolarskiego, które podkreśli charakter Twojego wnętrza, to lustro z ozdobnymi listwami jest doskonałym wyborem. To nie tylko lustro, to również element dekoracyjny, który przyciąga uwagę i nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Lustro to połączenie funkcjonalności i estetyki, które sprawi, że Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

Szafa wnękowa na wymiar

Jeśli marzysz o szafie do przedpokoju, która doskonale wpasuje się w Twoje wnętrze, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Szafa wnękowa do przedpokoju z lustrem i lamelami lub inna szafa na wymiar, w naszym wykonaniu, to gwarancja, że Twoje oczekiwania zostaną spełnione, a Twoja przestrzeń zostanie dostosowana do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci stworzyć idealną szafę wnękową, która spełni wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania.

Czekajcie na więcej interesujących metamorfoz domów oglądając nasz profil facebook 🙂

 

4.6/5 - (10 votes)
  • Lokalizacja Skórzewo
  • Czas wykonania 1 dzień
  • Cel Szafa przedpokój z lustrem i lamelami
  • Projekt mebla Klientka